Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, gizli ilimlere veya manevi ilimlere merak salmış olan hemen herkesin ilk araştırdığı büyülerin başında gelir. Bunun en belirgin sebebi, sadakat duygusunun son derece nadir rastlanan bir duygu olmasıdır. Ne yazık ki birlikteliğin çeşidi her ne olursa olsun, sadakat o ilişkinin merkezinde değilse kişilerden en az biri duygusal anlamda büyük ölçüde yıpranabilmektedir.

Doğal yollar ile sadakati sağlamak elbette ki mümkündür. Ancak zaman ve yaşanılan kötü olayların neticesinde güven duygusu ile birlikte tutku ve sadakat duygusu da kolayca yıpranabilmektedir. Eğer bu duygu hiçbir yöntem ile yeniden sağlanamıyor ise, o halde bağlama amacı ile yapılan manevi uygulamalar sorunu çözmede tamamen etkili olabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum

Bağlama büyüsü yapan medyum arayışınızda bilmeniz gereken en önemli husus, bu işlemin oldukça karmaşık bir işlem olduğu gerçeğine dayandırılmalıdır. Karmaşık büyüleri icra etmenin tek yolu, gerçek bir medyuma danışmaktır. Hocamız medyum Burak’ın bu alandaki sayısız referansı ve kendisine saygı duyan büyük bir topluluk olması da hocamızın başarısını tesciller nitelikte kabul edilemktedir.

Her medyum her büyüyü yapamaz. Ve hatta her medyum gerçekten bu ilme sahip de değildir. Bazı insanlar gereksiz bir özgüven ya da kendileri ile ilgili düştükleri büyük bir yanılsama ile medyum olduklarını iddia edebilirler. Daha da kötüsü, bu ilme sahip olmadığını bile bile, sahip olduğunu iddia eden kötü niyetli şarlatanlar da vardır. Bu hususta dikkatli olunması oldukça önemlidir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Sanıldığının aksine kötü niyetle yapılmayan büyülerin korkunç etkileri yoktur. Herhangi bir büyünün korkunç etkileri olabilmesi için, o büyünün kişiye doğrudan zarar verme amacı taşıyor olması gerekmektedir. Bağlama büyüleri, kişiye zarar verme amacı ile değil kişinin sadakatini kazanma amacı ile yapılır. Bu yüzden sağda solda sıkça dillendirilen bu asılsız söylentilerin gerçek ile bağdaşmadığını da bilmek gerekmektedir. Pek çok büyüye ismi, ortaya koyduğu sonucundan dolayı verilmiştir. Bağlama büyüleri de bu büyülerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir