Güvenilir Medyum Burak Hoca

Güvenilir Medyum Burak Hoca

Güvenilir Medyum Burak Hoca

Medyum olmak için, sonradan öğrenilen ilmi bilginin yanı sıra ayrıca doğuştan gelen yoğun enerjiye hükmedebilme yeteneği de mecburi olarak görülür. Pek çok insan, doğuştan gelen bu yeteneğinin farkında değildir. Bu kişilerin sezgileri kuvvetlidir ve akıllarından geçirdikleri pek çok şey kolayca gerçekleşebilmektedir. Güvenilir medyum Burak hoca, doğuştan bu yeteneğe sahip olmakla beraber kendisini onlarca yıldır gizli ilimler ve manevi ilimler üzerine geliştirmektedir.

Hocamız, varoluşunu tamamen manevi ilimleri anlama, öğrenme, öğretme ve halka arz etme üzerine adamıştır. Gizli ilimler, birkaç yılda kavranamayacak kadar karmaşık olduğu gibi, herkes tarafından da icra edilmesi mümkün olmayan bir süreçtir.

Medyumların Güvenilir Olduğunu Anlamak?

Bir medyumun gerçek ya da güvenilir olduğunu anlamanın en iyi yolu, size olan ilgi ve alakasının dozu olarak kabul edilir. Karşınızdaki kişi eğer hikayenizi dinlemiyor ve duygularınızı önemsemiyor ise orada durum biraz şüpheye düşebilir.

Çünkü medyumlar, enerjiyi sezgileyebildikleri kadar, insanların duygularını da aynı şekilde sezgileyebilirler. Çünkü duygular da ortaya hissedilebilir yoğun enerji açığa çıkarabilmektedirler. Sizinle empati kuramadığını düşündüğünüz medyumlar ya iyi medyumlar değillerdir ya da sahtekar veya şarlatan kişilerdir. Bu hususta dikkatli olmak, medyumların güvenilir olduğunu anlamada en önemli adımdır.

Hangi Medyumlara Güvenmemek Gerekir?

Sürekli ismi değişen medyumlara kesinlikle güvenmemek gerekir. Bazı sözde medyumlar ya da farklı bir deyiş ile dolandırıcı medyumlar, isimlerini her 3-4 ayda bir değiştirerek başka biri gibi ortaya çıkmaktadırlar. Bu ince ayrıntılara dikkat etmek oldukça mühimdir.

Hocamız medyum Burak, ülkemizde güvenilir olduğu kolayca kanıtlanabilen birkaç medyumdan biridir. Bu hususta kendisine dilediğiniz konuda ulaşabilir ve dilediğiniz konuda işlem yapması için danışmanlık alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir