Medyum Burak Hoca

Medyum Burak Hoca

Medyum Burak Hoca

Medyum Burak hoca, son yıllarda bu ilmi icra eden ya da ettiğini söyleyen kişiler arasında en çok araştırılanı, en çok merak edileni ve en çok danışılanıdır. Bunu internet üzerinden yapacağınız araştırmalar sonucunda öğrenebilmeniz oldukça kolaydır. Bu istatistikler, herkesin ulaşabileceği şekilde göz önündedir. Buna rağmen Burak hocanın sahtekar olduğunu ima eden sözde medyumlar ya da dolandırıcı medyumların sahtekarlık için kullandıkları siteler bulunmaktadır.

Yıllardır aynı isim ile danışanlarını bizzat kabul eden bir medyumun sahte olması ihtimali söz konusu olabilir mi? Aksine, medyum Burak hoca dışında hiç kimse kendi adıyla hizmet vermediği gibi ayrıca sık sık isimlerini değiştirmektedir. Bir ismin yıllardır kullanılıyor olması demek, o isim ile ilgili gerçekte hiçbir sorunun olmadığını kanıtlar niteliktedir.

Medyum Burak Hoca Gerçek Mi?

Medyum Burak kesinlikle gerçek kimliği ile işlem yapan ya da danışanlarını kabul eden birkaç medyumdan biridir. Bu gibi kimliğini açık etmekten korkmayan, yaptığı işleme güvenen ve ilmini kanıtlayabilir ölçüde bilgi sahibi olduğunu ortaya koyan medyum gerçekten çok ama çok azdır. Kötü niyetli kişiler, insanların korkularını ya da içinde bulundukları kötü durumları fırsata çevirmek için duygusal manipüle yöntemlerini sık sık kullanmaktadırlar. Hocamızın tek amacı, kendisine danışanlarının manevi sorunlarını, manevi ve ilmi yöntemler ile gidermeye çalışmaktır.

Medyum Burak Hoca Kesin Tutan İşlemler

Gerçek bir medyumun yaptığı işlemler neredeyse kesin olarak tutabilmektedir. Bu işlemler gelişi güzel yapılmadığı gibi, binlerce yıldır üzerine koyularak geliştirilen antik ilimlere kadar dayanmaktadır. Bazı kişiler büyünün ya da enerjinin varlığını her ne kadar reddediyor olsa dahi, binlerce yıldır bununla ilgilenen binlerce insan olduğu gerçeği de tarihin tozlu sayfalarıyla kanıtlanabilir niteliktedir.

İlim ve maneviyat, hayatımıza gerçekten yön veren ve büyük ölçüde varlığımızı kontrol altında tutan önemli bir olgudur. Enerjimiz sadece büyüyle bozulmadığı gibi, sadece büyüyle de onarılmaz. Bu geniş ve karmaşık bir kavramdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir